Možná jste na vážkách, možná nevíte, zda máte vyhledat odbornou pomoc.  Jestliže takto uvažujete, máte asi nějaké potíže, které vám kazí radost ze života. Možná to jsou nějaké nepříjemné psychické či tělesné příznaky, možná problémy ve vztazích anebo jiné problémy, které sami těžko zvládáte.
Psychických problémů, kterými se v našem centru zabýváme, je celá řada a budeme je na jiném místě na těchto stránkách postupně popisovat. Důležité je však vaše váhání. – víme od mnoha našich pacientů, že měli stejný problém. Dlouho se rozhodovali, zda k nám přijít. Na jedné straně měli problémy či potíže, které jim znepříjemňovaly život, na druhé straně se báli, či styděli pomoc vyhledat.  Báli se sami sobě přiznat, že takovou pomoc potřebují a báli se i reakce okolí, které by je mohlo považovat za blázna či slabocha.
 Od stejných lidí však víme, že se jim velmi ulevilo, když pomoc vyhledali. Zjistili, že to není žádná ostuda a že zlepšení kvality jejich života je důležitější, než ostych a obavy. Uvědomili si, že zbytečně dlouho trpěli a zůstávali sami se svými problémy.
Rádi bychom vás proto povzbudili, abyste neváhali a přišli si do našeho centra pro pomoc. Někdy stačí, přijít se jen zeptat, poradit se a rozhodnutí, zda chcete přijmout odbornou pomoc učinit až poté. V recepci našeho centra pracují odborně fundované zdravotní sestry, které vám s rozhodováním pomohou.

Kontakty

Přerov
Psychosociální centrum
nám. Přerovského povstání 1
750 02 Přerov
tel.: 581 209 622
tel.: 581 204 437
tel.: 581 204 438
mobil: 733 125 733 (lze i SMS)
mobil: 736 750 308 (nelze SMS)

Lipník n. Bečvou
Psychosociální centrum
Osecká 309
(Medcentrum - středa)
Hrnčířská 15
(ord. Dr. Hašky - pondělí)
tel.: 731 417 356

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2013-2022 Psychosociální centrum. Všechna práva vyhrazena

MAPA STRÁNEK