Vážená kolegyně, vážený kolego,

Psychosociální centrum v Přerově nabízí volná místa v týmu ambulantních psychiatrů. Hledáme všeobecné psychiaty i specialisty - adiktologa,pedopsychiatra, gerontopsychiatra, sexuologa.

Můžeme přijmout lékaře i na kratší úvazky od 0,1 po 1,0. Umožňujeme tak pracovat lékařkám během čerpání rodičovské dovolené nebo lékařům v lůžkových zařízeních, kteří chtějí zkusit praxi v ambulanci event. si přivydělat. Nebo psychiatrům, kteří pracují na část úvazku v jiné ambulanci a chtějí pracovat více dnů, než jim stávající úvazek umožňuje. Nabízíme také práci ve zkráceném úvazku lékařům, kteří odešlí do důchodu, ale ještě mají chuť trochu pracovat.

Psychosociální centrum je akreditované moderní zařízení, které se kromě běžné ambulantní péče podstatnou měrou věnuje i psychoterapii a sociální psychiatrii. Součástí centra je Denní stacionář s psychoterapeutickou péčí pro psychotické pacienty a Centrum duševního zdraví, kde mj. rozvíjíme psychiatrické a sociální terénní služby. V našem multidisciplinárním týmu nyní pracuje v různých úvazcích 10 psychiatrů, 7 klinických psychologů, 15 psychiatrických sester, 5 sociálních pracovnic a jeden peer konzultant.

Pro přijetí není atestace z oboru podmínkou. Byli bychom rádi, aby měli zájemci ukončený specializační kmen nebo jeho část, ale jako akreditované pracoviště můžeme přijmout i absolventa bez praxe.

Nabízíme nadstandartní platové podmínky, zajímavý náborový příspěvek a další benefity. Podporujeme odborné i jazykové vzdělávání našich zaměstnanců, hradíme psychoterapeutické výcviky. K dispozici máme volné byty.

Zájemci mohou poslat přihlášku a životopis e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo písemně na adresu: Psychosociální centrum, nám. Přerovského povstání 1, 750 02 Přerov.

Bližší informace lze rovněž získat telefonicky na číslech 736750309, 581204439, nebo mailem.

 

Prim. MUDr. Juraj Rektor

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

Sledujte nás

Facebook

Kontakty

Přerov
Psychosociální centrum
nám. Přerovského povstání 1
750 02 Přerov
tel.: 581 209 622
tel.: 581 204 437(8)
fax: 581 204 720
mobil: 733 125 733 (lze i SMS)
mobil: 736 750 308 (nelze SMS)

Lipník n. Bečvou
Psychosociální centrum
Osecká 309
(Medcentrum - středa)
Hrnčířská 15
(ord. Dr. Hašky - pondělí)
tel.: 731 417 356

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2013 Psychosociální centrum. Všechna práva vyhrazena

MAPA STRÁNEK