Již mnoho let se Psychiatrická společnost snaží o reformu psychiatrické péče tak, aby odpovídala úrovni péče v kulturně i ekonomicky rozvinuté zemi v 21. století. V roce 2012 našla tato snaha podporu i v politických kruzích a na ministerstvu zdravotnictví byla vypracována "Strategie reformy psychiatrické péče". 8.10. 2013 byla tato "Strategie" oficiálně schválena ministrem zdravotnictví. Její finální verzi naleznete ke stažení ve formátu pdf na webu www.reformapsychiatrie.cz. Na témže webu se dovíte také podrobnosti o aktuálním dění v rámci uskutečňování reformy oboru.

 

 

Duševní zdraví, o.p.s.

a Psychosociální centrum Přerov
pořádají

VÁNOČNÍ PRODEJNÍ VÝSTAVKU

v pátek 1. prosince 2017 od 9.30 do 14.00 hodin proběhne
ve vstupních prostorách polikliniky MENS
prodejní výstavka prací členů terapeutických dílen.

Srdečně Vás zveme!!

 

Výsledek obrázku pro obrázek vánoce

Vážená kolegyně, vážený kolego,

Psychosociální centrum v Přerově nabízí volná místa v týmu ambulantních psychiatrů. Jednak rozšiřujeme naše služby, jednak hledáme náhradu za kolegu, který přechází do našeho nově zřízeného Centra duševního zdraví.

Nabízíme práci v akreditovaném moderním zařízení, které se kromě běžné ambulantní péče podstatnou měrou věnuje i psychoterapii a sociální psychiatrii. Součástí centra je Denní stacionář s psychoterapeutickou péčí pro psychotické pacienty a nedávno jsme otevřeli i Centrum duševního zdraví, kde mj. rozvíjíme psychiatrické a sociální terénní služby. V našem multidisciplinárním týmu nyní pracuje 11 psychiatrů, 8 klinických psychologů, 13 psychiatrických sester, 5 sociálních pracovnic a jeden peer konzultant.

Pro přijetí není atestace z oboru podmínkou. Byli bychom rádi, aby měli zájemci ukončený specializační kmen nebo jeho část, ale jako akreditované pracoviště můžeme přijmout i absolventa bez praxe.

Nabízíme dobré platové podmínky a další benefity, podporujeme vzdělávání našich zaměstnanců, hradíme psychoterapeutické výcviky. Perspektivně je u nás možné se zapojit do klinických studií. K dispozici je volný byt.

Zájemci mohou poslat přihlášku a životopis e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo písemně na adresu: Telemens s.r.o., nám.Přerovského povstání 1, 750 02 Přerov.

Bližší informace lze rovněž získat telefonicky na číslech 581204439, 736750309 nebo mailem.

Prim. MUDr. Juraj Rektor

 

Psychosociální centrum Přerov příjme:

- psychiatra

- zdravotní sestru

 

Motivační dopis či mail  s vyjádřením zájmu a životopisem pošlete na adresu:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

nebo

Telemens s.r.o.

nám. Přerovského povstání 1

750 02 Přerov

 

Bližší informace na tel. 736750309 nebo 581204439

 

V listopadu 2016 jsme otevřeli Centrum duševního zdraví - novou zdravotně-sociální službu pro pacienty se závažnými psychickými poruchami. Hlavní formou péče jsou mobilní služby psychiatrických sester a sociálních pracovnic, které jsou poskytované v domácim prostředí pacientů. Více o CDZ se dozvíte zde.

Kontakty

Přerov
Psychosociální centrum
nám. Přerovského povstání 1
750 01 Přerov
tel.: 581 209 622
tel.: 581 204 437
mobil: 736 750 308

Lipník n. Bečvou
Psychosociální centrum
Osecká 309
Hrnčířská 15
tel.: 731 417 356

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2013 Psychosociální centrum. Všechna práva vyhrazena

MAPA STRÁNEK